Videa

V rámci konference o evangelizaci, která se konala 23. a 24. listopadu v Olomouci, jsem měl tu čest mezi mnoha význačnými hosty promluvit o projektu Křesťan a hudba a inspirovat zájemce, jak je možné využít Youtube pro evangelizaci. Můj workshop nesli název Evangelizace skrze Youtube.

Jak zněla jeho anotace?

Každý nástroj může člověk použít k dobru nebo zneužít ke zlu. Internet je taky takový nástroj, najdeme zde spoustu dobrého a krásného. Videa na Youtube se díky tomu mohou stát nástrojem evangelizace. Ať již to je skrze hudbu, inspirační videa, kázání a mnohé další. Kde je hledat a jak je využít?

Přiznám se, že když objevím nějaký zajímavý hudební projekt, nedá mi to, abych jej nenechal přeložit a otitulkovat. A jedním z takových je i projekt The Story. Jedná se o převyprávění některých příběhů Bible a biblických postav skrze písně. Pojďte se tentokrát nejenom začíst, ale zaposlouchat do Bible.

Před pár lety jsme se pokusili podělit o videa s českými titulky, ale náš kanál byl po pár týdnech zablokován pro porušování autorských práv. Dnes sleduji o nový trend, kdy jsou to dokonce samotní interpreti, kteří si vaše titulky přidají ke své písni. Proto jsem se rozhodl vytvořit novou sekci s názvem Videa, kde se budu pokoušet dávat odkazy na tyto kanály.

2016 Copyright Pavel Šupol | Všechna práva vyhrazena | Login | Tvorba: www.lukaspavelec.cz